Špekáček & Feferonka – Příběhy z lednice

Špekáček & Feferonka – Příběhy z lednice

(Špekáček & Feferonka – Příběhy z lednice),
45 min

Všichni malí hříšníci i svatoušci těšit od 17:30 na projekci deseti nových Příběhů z lednice. Dospělým se o zábavu postarají od 18:45 Mrazivá tajemství. Se všemi bez rozdílu věku pak zúčtují Mikuláš, čerti nebo andělé a těm, kterým ztuhnou úsměvy nebo zkřehnou ruce, je rozehřejí teplé nápoje.

16:00 Před kinem
Návštěvy pravého Mikuláše s čerty a andělem.

17:30 Špekáček & Feferonka – Příběhy z lednice - v sále
Víte, co všechno se děje ve vaší lednici, když se do ní nedíváte? Tak to budete koukat! Do útrob chladicího spotřebiče vás nechá nahlédnout deset nových pohádkových příběhů vyprávěných buřtíkem Špekáčkem a papričkou Feferonkou. Animovaná dobrodružství vytvořená prostřednictvím jedné z tradičních technik animace, která před čtyřiceti lety rozhýbala i populárního skřítka Rákosníčka, napsal a výtvarně zpracoval Robert Geisler, scenárista seriálu Kancelář Blaník. Hlas dvojici hlavních hrdinů a jejich spolubydlícím propůjčil herec a zpěvák Jan Maxián.

18:45 Mrazivá tajemství - v sále
Mrazivá tajemství objasňují nejděsivější záhady kresleného vesmíru. Skupina na slovo vzatých odborníků v nich na pravou míru uvádí pohádková, náboženská a společenská tabu tradující se z generace na generaci a přináší vskutku šokující výpovědi a kontroverzní záběry. Ve světle nových okolností vyplouvají na povrch nejen chladnokrevné zločiny, ale především psychopatologické jevy a sexuální deviace, jež byly dosud tolerovány. Varování internetové televize Stream.cz, že se nejedná o podívanou pro slabší povahy, je tudíž na místě.

 

Mojekino.cz